KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10583575
nr 1058 3575
signerad, 1800-tal, kvistplockerska, 20x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:59:28
700 kr
800 kr